-25%

Ø10±0,05 × Ø8 × 1000 мм 3К Twill матова карбонова трубка проточена
703,76 ₴
526,25 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10012
+380 (66) 322-80-33
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба карбонова виготовлена з декількох шарів тканини з вуглеволокна з плетінням 3 к Twill (2 нитки через 2). Шари вугілля просякнуті епоксидним компаундом і полімеризовані за високої температури під тиском.
Міцний і легкий матеріал. Легко обробляється, крайка не кришиться й не розшаровується.
Товщина: 1 мм
Технологія плетіння: 3К
Матеріал: Карбон 3K Twill
Поверхня: матова
Колір: чорний
Постачання напрямку із заводу. Знесим попри санцію та заборони Китаю. Дасть змогу доставляти на замовлення й іншу номенклатуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Карбон |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Діаметр | 10 мм |
| Точність зовнішнього діаметру | 0.05 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526,25 ₴

